Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta elkezdődött a suli az...

Mióta elkezdődött a suli az osztálytársaim le se szarnak! Mitől van ez? És mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a suli úgy érzem h nem érdeklek senkit le se szarnak!!!!Mindenki jó valamiben csak én nem! van aki szép van aki okos van ám én se vook egy olyan irtó buta van aki vicces de én egyikben se vook jó!!!Végül is mindenkivel beszélek meg jóba vook mindenkivel de nincs olyan akivel úgy igazán mélyen jóba lennék és akivel minden kis apró titkomat meg tudnám osztani!!!Meg ilyen ki apró dolgok zavarnak pl ha az eggyik osztálytársam megáll beszélni vkivel akkor a többi is megáll és megárja de ha én állok meg vkivel beszélni akkor engem nem vár meg senki!!!Meg ha valami vicceset akarok mondani senki nem nevet rajta pedig szerintem vicces!!!!!Olyan érzésem van mintha nem számítanék senkinek!!!Kiben van a hiba bennem vagy bennük??? Már mindenre gondoltam és már annyit változtattam magamon de mégsem olyan mint régen!!!!Ja és ha az egyik osztálytársam megsértődik a vkire rögtön mennek oda hozzá meg vigasztalkáj meg annyámkínnya de ha nekem van vmi bajom akkor én csak addig számítok amíg megtudják h mi a bajom!!!!De azt ne mondjátok h nem igazi barátok mert régen tök jó volt minden csak most tavaly év végge felé meg most év elején!!!!
2008. szept. 5. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Szerintem először is kérdezz meg valakit erről közülük, meg azt, hogy hogyan lát Téged. Kiderülhetnek dolgok.


A másik: csinálj velük közös programokat, amiket Te szervezel!

2008. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

örülj, hogy csak ennyi a problémád. valakinek 2gyereket kell felnevelnie 1 fizetésből.

örülj, h suliba jársz. szard le őket, ne akarj népszerű lenni. keress barátokat máshol. nem csak iskola van.

2008. szept. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugi azt is tudom h milyen egy fizetésből felnevelni 2 gyereket mert apukám meghalt!!!
2008. szept. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!