Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a gázos és a...

Mi a különbség a gázos és a rugós airsoft fegyverek között?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, hogy az egyik gáz segítségével lövi ki a lövedéket, a másik pedig rugóval (ami lehet, hogy így is van, csak már összezavarodtam). De aztán olvastam olyat, hogy a gázos csak gázfelhőt lő ki, amivel feltartja a támadót.


Melyik hogy működik?


2015. aug. 4. 09:44
 1/3 Jakus Tamás ***** válasza:

Tegyünk gyorsan tisztába 1 valamit

Milyen támadót?

Szerintem te kevered az airsoft-ot az önvédelmi fegyverekkel.


Az airsoftban a gázos fegyverek a tárba töltött gáz segítségével lövik ki a BB-t valamint egy kis adag gáz visszairányul a szerkezetre aminek segítségével a következő BB betöltődik így csak az elsütő billentyűk kell meghúzni a következő lövéshez.

A rugósnál minden lövés előtt fel kell húzni a fegyvert. A belsejében a rugó megfeszül és amikor elsütöd a fegyvert az egy duggyattyút tol maga előtt ami összesűríti a dugattyú kamrában lévő levegőt és az lövi ki a BB-t


De gázfelhőt ami feltartja a támadót csak és kizárólag önvédelmi gáz és riasztó fegyverek lőnek ki magukból. és a 2 nem ugyanaz.

2015. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam az interneten, hogy ezeket a játékokat használják még önvédelmi eszközként is nagyon sok helyen!
2015. aug. 6. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Max megijeszthetsz vele valakit, de Airsoft fegyverrel nem fogsz semmilyen komolyabb sérülést okozni egy támadónál. Ha játszani akarsz Airsoft, ha meg önvédelemre kell valami akkor paprikaspray vagy gáz-, riasztófegyver.
2015. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!