Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgával kapcsolatban...

Nyelvvizsgával kapcsolatban szeretnék kérdezni! /Angol/ Mennyi idő alatt készít fel egy magántanár középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Régóta tanulom az angolt, idén minden nap lesz órám a suliban és magántanárhoz is szeretnék menni. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. aug. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. egy, másfélév.
2015. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy honnan indulsz. A régóta nem feltétlenül jelenti, hogy annyival többet is tudsz. Szerintem írj meg egy próbanyelvvizsgát és az alapján döntsd el, hogy egyáltalán kell e. A közép egyáltalán nem nehéz, lehet hogy már most is vagy olyan szinten, hogy menne. Ha ennek semmi esélye és szinte semmit se tudsz, vagy káosz van a fejedben, akkor szerintem 1 év, de a tanártól és a te nyelvérzékedtől is függ.
2015. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a két választ! Utolsó. Viszonylag jó nyelvérzékem van és a nyelvtan az oké, de nem minden része, mert még pár igeidőt nem tanultunk. ( kb. 2-t )
2015. aug. 4. 21:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit eddig tanultunk, az megy. Egyébként 6 éve tanulom az angolt intenzívebben.
2015. aug. 4. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 8 évig "tanultam" angolt, de nem igazán ragadt rám semmi, aztán egy nyáron rengeteg youtubeot néztem, meg utána is és onnantól én lettem a legjobb a csoportban:D Akkor olyan erős középre hoztam fel magam magamtól, semmi energiával. Szóval ha jó a nyelvérzéked, akkor lehet, hogy nem kell tanár. Év közben még megtanuljátok azt a 2 igeidőt, de nem feltétlenül kell az összeset tudni a sikeres nyelvvizsgához:) Hacsak nem olyanra mész ahol van nyelvtani rész is...(megint az utolsó)
2015. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :D
2015. aug. 5. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez rajtad és a tanáron is múlik. Én 0-ról egy év alatt jutottam el középfokig heti két órában magántanárral.
2015. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!