Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismer valaki Siófokon egy jó...

Ismer valaki Siófokon egy jó angol magántanárt? Középfokú nyelvvizsga lenne a cél.

Figyelt kérdés
Dolgoztam külföldön, így kommunikálni már jól tudok, filmeket/sorozatokat is (egészen jól) megértem, viszont alapvető hiányosságaim vannak így az alapoktól szeretném kezdeni az egész nyelvtanulást, de Google-ben nem igazán volt találat. Nem skype és online, hanem személyes oktatás érdekelne. Esetlen személyes tapasztalatok, vélemények is érdekelnének.

2014. nov. 17. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A nyar fovarosa siofok.. Dr.Arpi maradt polgarmester nemtod?:D en a politikaba vok jartas no a muveltcsegbe:D
2014. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt most miért kellett... Eléggé értelmetlen volt, de ha neked ez esik jól... A politika nem hat meg.
2014. nov. 17. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Neharimarizz..!Nem siofoki vok,csak odajarok nyaralni:) Dejoo neked nem kell 2orat segelni bmw ben,te ott vagy helyben.

:) Orulj neki h ot laksz:) Es megkerdezhetem mert nem vagy iskolába?

2014. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
No csak! BMW mar meg van, de intelligenciara mar nem jutott.
2014. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell ezt csinálni egyes embereknek... Feltettem egy normális kérdést, és te jössz a személyes problémáiddal. Hidd el, mindenkinek megvannak a maga gondjai, mégsem sír egy internetes oldalon - legalább is ott nem, ahol teljesen más a téma - már ha szorult belé egy kis intelligencia... Az utolsónál a pont - szívemből szóltál!
2014. nov. 18. 23:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért nem vagyok iskolában?

Szakközépiskola - pipa

Főiskola - pipa

Német nyelvvizsga - pipa

Munka - pipa


Te miért nem vagy iskolában? Én kérek elnézést, hogy ide, ebbe a városba születtem, viszont amit én elértem, nem apuci tolta a fenekem alá. Sajnálom, hogy neked órákat kell utazni a Balatonra, hogy nyaralj... Én nyáron dolgozom.

2014. nov. 18. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivből gratulálok neked:) és neharagudj,kicsit nagyképű,meg lekezelő vagyok..dehát ez van(Különben is van mire nekem is hidd el) Utolso,neked nem osztottam lapot,és ne kommentelj oda ahol semmi közöd..Nemtudom ez mire volt jó,nyilván segiteni nemtok,ezért kérdeztem meg,hogy Árpi e még a polgármester?Nem kaptam rá választ..
2014. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!