Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzik Michael...

Nektek is hiányzik Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Nekem nem telik el úgy nap,hogy ne gondolnék rá. Annyira hiányzik és annyira rossz hogy még a remény sem lehet bennem hogy egyszer esetleg találkozhassak vele és elmodhassam neki mennyire szeretem és tisztelem.

Elég sokszor szomorú is vagyok miatta. Az miatt is hogy Elment és az miatt is hogy miken kellett keresztűl menni hogy mennyien bántották. Pedig ő az aki azt a sok rosszat amit kapott soha de soha nem érdemelte!


2015. aug. 5. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
xddd
2015. aug. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
79%
Nekem is hiányzik , és én is szerettem volna vele találkozni,vagy legalább 1 koncertre elmenni
2015. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hiányzik mint minden jó ember, mert az volt elég csak belehallgatni egy-két számába..ilyet a mostani sztároknál nem hallani, csak a mocsok folyik mindenhonnan..nyugodjék békében, ahol van már ott nem érheti el a média fertője..

Igen és a pedofília ügyekről is kiderültek h hazugság az illetékesek maguk vallották be, meleg volt és vitiligo-s..

2015. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
az ki?
2015. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hiányzik.Teljesen egyetértek veled kedves kérdező.Azokkal meg ne foglalkozz akik szerint pedofil volt.Látszik hogy semmit nem tudnak a világ legjobb emberéről.
2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Borzasztóan hiányzik. Minden nap sírok miatta...

Szeretem! Nagyon nagyon szeretem!

2016. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!