Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy MZ/TS125 megéri...

Van egy MZ/TS125 megéri felújítani?

Figyelt kérdés
fateré volt 15 éve nem volt beindítva mert kel egy aksi meg egy gyújtás állórész ezen kívűl semmi baja (külsőre) meg éri felújítani költeni rá? jó motorok? mert ha igen akkor felújítom jó lesz nekem :)

#motor/mzts125
2015. aug. 5. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem sajnálod rá a pénzt akkor megéri ne bovli szarral rakd össze nekem simsonom van mindenki szarozza mert nem motor mert nem lehet vele motorozni mindig csak szerelgetni kell még bovli szar alkatrészeket vettem addig én is csak szereltem tavasszal össze raktam rendesen van már benne 4000km megszakítós gyújtással még 1x nem kellett hozzá nyúlnom na jó most hazudok 1x cseréltem gyertyát szóval ha nem sajnálod rá a pénzt akkor vágj bele és hidd el meghálálja
2015. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!