Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri felújítani vagy vegyek...

Megéri felújítani vagy vegyek egy másik autót? Suzuki swift 1.3 Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy elég öreg autó (1992-es) és gondolkodtam rajta hogy egy komplett festést kapna a kocsi meg egy kis szolid optikai tuningot ami elég húzós összeg lenne de viszont szépen lassan tudnám csinálgatni ahogy pénzem engedi. De közben nézegettem 1,6-os vw 4es golfokat is 900000 környékén.


Nem tudom eldönteni hogy költsek a suzira vagy inkább hagyjam a **csába és gyűjtsem össze a pénzt egy fiatalabb autóra.

Annyit még hozzátennék hogy első futóművet teljesen felújítottam mert e hónapban lesz műszaki amúgy tipp-top a kocsi nem rohad sehol csak a festés hibás pár helyen.


Szerintetek mit tegyek költsek erre vagy vegyek fiatalabbat?



2014. okt. 16. 21:54
 1/8 RRR ***** válasza:
89%

nézd ezt ismered és nem okoz meglepit

a fenntartása se eget rázó

ha peched van és kifogsz egy romot a kocsi cserénél akkor arra fogsz keresni és még örömöd se lesz benne

2014. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kilencszázért négyesgolfot?
2014. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én lecserélném. A fényezés és optika kidobott pénz, amit soha nem kapsz vissza eladáskor. Lesz egy szép állapotú, de ugyanúgy öreg, csapnivaló biztonságú autód. Viszont nem 4-es Golfot vennék, az biztos. Nehéz kérdés, 900k körül már pont rengeteg a lelakott szemét autó, szép állapotút pedig inkább alsóbb kategóriákból lehet kifogni, pl. újabb Suzukikból, amikből pl. 1.3-ast nem szabad venni.
2014. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért nem szabad 1.3-ast mi baj velük?
2014. okt. 16. 22:42
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha autót veszek akkor nem szeretnék megint suzukit venni, valami olyan kell amihez nem annyira drága az alkatrész sem és megbízható legyen.
2014. okt. 16. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Ignis 1.3, az ezzek a motirral szerelt wagon r és a gömböc swift is szériahibás váltóval jött ki. Könnyen tönkremegy, és drága javítani.
2014. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovacsgabor1 ***** válasza:
92%
Jó kis autó a Suzuki Swift, nekem is az van, 1.0-es 3 hengeres, teljesítményéhez képest nagyon jól megy, 5 literes a fogyasztás, és filléreket kell rá költeni. Ezt legalább ismered, szerintem jó lenne ha megtartanád. 4-es Golfokat meg zárd ki, mert drága az alkatrész, megbízhatatlan, sokat zabál, alig megy ( 1.4, 1.6 )... Volt hozzá szerencsém :/
2014. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem értem miért pontozza le valaki a hasznos válaszokat. -.-"

2014. nov. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!