Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhét hétvégén megyünk...

Jövőhét hétvégén megyünk nyaralni és én szeretnék szőrteleníteni odalent. Az első lenne. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok az elsőhöz? Borotva?
2015. aug. 6. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az ollót (rövidre vágni), ha nyaralni is szeretnél.
2015. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem ajánlanám a borotvát, nagy az esély, hogy utána benő, begyullad, meg hogy megvágod magad. De lehet avval is, csak legyél nagyon óvatos! https://www.youtube.com/watch?v=LLRCKGRSHJk hátha segít.

Én attól függően, hogy mennyit akarsz leszedni és hogy bírod a fájdalmat ajánlom a csipeszt, vagy a gyantát. Gyantából mindenképp cukor gyantát, amit otthon is elkészíthetsz, mert az a legkíméletesebb. https://www.youtube.com/watch?v=GVKrLumCEpA itt 2 félét mutat, a keményet meg a puhát, lehet, hogy a keményet nem árt előtte kitapasztalni mondjuk lábon, úgyhogy inkább a világosabbat ajánlanám amit kis csíkokkal lehet leszedni. De nagyon ügyelj arra, hogy kis szekciókkal csináld, esetlegesen púderezd be, feszítsd ki a bőrt tépés előtt és mosd meg természetesen minden előtt és vágd le egy kicsit, kb lábszőr hosszra. És vigyázz a gyantával nehogy megégesd magad.

2015. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és úgy ahogy az első mondja, ha mondjuk vízbe menetel is van a nyaralásban, lehet, hogy nem most próbálnám ki a dolgot elsőre. A bikini vonalat(tehát ami kilátszik a bugyiból) azt szedd ki csipesszel még az a legkevésbé rizikós.
2015. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 9. 05:30
 5/6 anonim válasza:
Borotvalni kell
2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szőrtelenitő krém a tuti
2015. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!