Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor elkezdett szőrösödni a puncitok és a hónaljatok egyből az első szőrszálak megjelenése után elkezdtétek borotválni vagy csak később kezdtetek szőrteleníteni? Kaptatok tanácsot valakitől vagy magatok kísérleteztetek? Kort írjatok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hónalj, láb, ilyenek az kb fél-egy évvel utána, amikor már úgy rendesen szőrös volt, és nem tetszett... anyukám elvitt kozmetikushoz.

De intim részen jó sokáig nem érdekelt, mivel nem volt barátom olyan fiatalon. Mindig csak visszavágtam ollóval, hogy ne zavarjon, ha megjön, de amúgy...

Intim részeket kb 16-17 évesen kezdtem komolyabban szőrteleníteni.

21L

2012. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én legelőször a lábamat szőrtelenítettem kb. 12 évesen, aztán jött a hónalj. Ott "lent" pedig csak 1-2 éve szőrtelenítek. Amikor a lábamat kezdtem, akkor azt anyukám tanácsára, utána már főleg magam kísérleteztem, meg barátnőimmel beszéltük meg az ilyen dolgokat. 16/L
2012. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
én azonnal leszedtem, láb-hónalj-intim így sorrendben, először borotvával, utána epilátor és gyanta
2012. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig nem szőrtelenítettem.. Különösebben nem is érdekel.. (ettől függetlenül a tisztálkodás alap)majd ha lesz párom, és kéri akkor majd borotválom.. Amugy meg nem foglalkozom azzal h a csupasz v szőrös punci a divat.. (L/23)
2012. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint lábat, hónaljat azt kb. 13-15 éves korom óta...
2012. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lábat hónaljat igen, de intimet csak középsuli óta
2012. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
azt nem értem hogy mindenki szőrtelenít midenhol!az okeé hogy láb fénék hónaljakat szőrtelenítitek de a puncit minek jó az szőrösen az én barátnőm elsőnek borotválta és utánna mondtam neki hogy hagyd úgy jól nézel ki úgis,minek itt strapáln magatokat!!!Már kb.egy éve nem borotválja és szpépen néz ki úgyis!
2013. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

és mivel szőrtelenítitek az intim részt???

én a borotvára gondoltam, de félek, hogy megvágom magam..

2013. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jó a borotva ha már több ideig használod meg szokod ha egy kicsit is meg vágod magad 13/L
2013. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!