Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A strandon hogyan lehetne...

A strandon hogyan lehetne leszólitani egy lányt?

Figyelt kérdés
Most megyek majd strandra és a múlkor is figyelgetett egy pàr csajszi. Csak nem tudom hogy hogyan is mehetnék oda.. vagyis hogy mit is mondjak mikor oda megyek. Mert ha màr ottvagyok akkor màr tudom mit kell tenni. Csak nemtudom hogyan lehetne odamenni :/ és pàr ötletet vàrnék. Előre is köszönöm :)
2015. aug. 6. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A testeden lévő kinövéseket használd. Az a kettőt, amelyik lefelé van, de nem középen. A lépegetés címszónak nézz utána!
2015. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit mondjak!?
2015. aug. 6. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad, ha ott vagy, már tudod mit kell tenni? De ezek szerint nem. Kotta nincs, legyél spontán, természetes. Ami éppen adódik.

Ha láttad valamikor pl. a Tibi vagyok, de hódítani akarok című filmet, na akkor azt ne csináld, amit Tibi.

Nem görcsölünk, nem tervezünk el semmit!

2015. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy Hokika a beceneved, találják ki, miért. Annyit segíthetsz, hogy nem vagy sportoló.
2015. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!