Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha valaki...

Miert van az, hogy ha valaki ki írja ide hogy "valaki beszelgetni? " akkor igazabol beszelgetni sem lehet vele, mert mindig csak egy szavas válaszokat irnak?

Figyelt kérdés

Aki beszélgetni sem tud rendesen, miert ir ki ilyet?


Eddig csak ilyennel talalkoztam.



2015. aug. 6. 19:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azert mert ha sokan irnak neki, akkor nem tud mindenkire koncentralni, igy mindenki csak rovid valaszokat kap. Viszont nalam meg picit forditva van, ha en irom ki a kerdest, akkor sokan csak 1-2 szavas valaszokat adnak, noha ok irtak nekem.
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még sohasem írtam ilyennek. Hogy miért van, azt tőlük kell megkérdezni. Mondjuk mégsem, mert a válasz "csak" lenne.
2015. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem nem ez a helyzet :D Szeretek mindent kifejteni, mert ha valaki már vette a fáradtságot, hogy időt szánjon rám, akkor már én is megtehetem ugyanezt :D Annyit írok, hogy megunnak a végére. De azt imádom, amikor feltesznek egy kérdést, én regényt írok nekik, de ők meg odavágnak egy ilyet, hogy "Ja, igen" -_-
2015. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivételnek :D

De nekem eddig ez volt a tapasztalatom :/

2015. aug. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!