Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ebből ha nem mentem...

Mi lehet ebből ha nem mentem pártfogóhoz? FONTOS több lennt!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy most mire számíthatok ha nem mentem be a pártfogóhoz mivel külföldön voltam?Már 3 hónapja nem mentem be és kaptam egy levelet először innen ahol lakok a Kormányhivataltól.Aztán jött még 1 az már másik városból (szfvár).Holnap fogom felvenni őket.Légyszi gyors választ.

2015. aug. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Felfuggesztett bortonnel nem kene szorakozni, mert siman eloallithatnak es ulheted le a buntetesedet.


Eszem megall: elengedik a (valoszinuleg jogosan kiszabott) bunteteset, es fontosabb kulfoldre menni nyaralgatni, mint a partfogohoz (ahova kotelezo lenne).

2015. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát tudom hülyeséget csináltam... Remélem ,hogyha holnap felveszem a levelet illetve felhívom a pártfogómat akkor nem lesz belőle semmi, de attól félek hogyha már elindította a feljelentést akkor már nincs mit tennem igaz?
2015. aug. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!