Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a külsőmmel?

Mit csináljak a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Képet nem nagyon szereték felteni, ezért nagyon próbálom részletesen leírni. Az arcommal van bajom. (12/L)

1. a LEGNAGYOBB PROBLÉMA AZ orrom.. egy lekerekített, és gondolom ettől, vgay vmitől kicist kéles az orrcsontom...

nem mondanám nagynak, csak csúnyának.

2. göndör hajam van ezért mindig hátrafogom, de ez csak ront a kinézetemen.... a hajam barna, és a szemem is.

nemsoká meg fogom ritkítani, mert van amikor kivasalom, de annyira sok hogy úgyis olyan "borzos"

3. a bőröm: szoktam tonikor használni, bőrradírt, és bár szerintem nem olyan vészes a helyzet, attól még szeretnék kérni vmi jó módszert, tanácsot.

A szememmel és a számmal nincs bajom.



2015. aug. 7. 01:38
 1/5 anonim válasza:
Te jó ég. Nem bántani akarlak,de 12éves vagy. Az orrod,az az orrod,genetika:) haa már ennyire használsz dolgokat,vannak olyan smink praktikák,amik optikai csalódást okoznak :) google a barátod,a hajaddal kapcsolatban meg..próbálj többféle frizurát csinálni,és később rájössz mi az ami jól áll,és mi az ami nem.
2015. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 éves vagy, rengeteget fog még változni az arcszerkezeted. Amúgy meg tudom hol jársz én is így voltam 12 évesen. Utáltam az orrom. Néha órákig fotózgattam, hogy megnézzem milyen lehet más szemszögből stb. Mára megtanultam elfogadni és viccet csinálni belőle:) És azokat az embereket akiknek tényleg fontos vagy nem érdekli, sőt a legtöbben az utcán észre se veszik. A göndör hajadért sokan lehet hogy ölni tudnának, ugyanis mindig mindenkinek pont az ellenkezője kell annak ami van. Szerintem ne próbáld rejtegetni hogy göndör, ne próbáld megzabolázni, csak hagyd és viseld büszkén, hogy göndör:) Attól leszel egyedi. A bőröd pár év alatt helyrejön, de addig is a tonik, arcradír jó, meg ha nagy pattanás van rajta én betadint szoktam rárakni. A magabiztosság pedig megszépít, szóval fogadd el magad és hozd ki a legjobbat abból amid van és szeresd amit kaptál:) 18l
2015. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ :) !

megpróbálom :)

2015. aug. 7. 12:44
 4/5 A kérdező kommentje:
ja s 1. nem szoktam sminkelni, mert kitágítja és tönkreteszi a bőrt,de azért köszi!
2015. aug. 7. 12:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Aszondja : "kitágítja a bőrt" istenem szakadok xdd

Amúgy azóta elégedettebb vagyok a külsőmmel, jó vagyok ahogy vagyok :D

14/L

2017. jún. 30. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!