Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék Tumblr...

Hogyan szerezhetnék Tumblr követőket?

Figyelt kérdés

Bárki bekövet visszakövetem!

A nevem: doreenphotography



2015. aug. 8. 09:56
 1/9 Lelwut ***** válasza:

Ha a posztjaidat jól tageled be és valakinek megtetszik az a terület, amin mozog a blogod bekövet.


Mondjuk nekem vannak olyan követőim, akik valami teljesen más miatt követtek be, az egyik a profilképemért, a másik pedig azért, mert nagyon szép tageket raktam a rebloggolt fanficei alá :)

Tetszik a blogod, úgyhogy bekövetlek :)

(shinistical-ként fogok majd feltűnni)

2015. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi visszakövettelek és a legutolsó postod nagyon tetszik :)
2015. aug. 9. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó témaválasztás sokat dobna rajta, illetve ha raknál tageket a képekhez:)
2015. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A tagek tényleg sokat segítenek.

De ez a "bárki követ visszakövetem" história bullshit.

Azért kövess valakit, mert tetszik a tumblr-je, hiszen ugyan ezt fordítva is elvárod. Ne azért, mert bekövetett.

Nem mellesleg ne a követőkért csináld, de már unom taglalni.

2015. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és tudom hogy végső soron igazad van abba hogy nem így kéne csinálnom de jelenleg 5 követőm van és úgy látom hogy mindegy hogy teszek e fel képeket mindegy hogy tagelek be nem követ senki. Az az 5 követő is azért van mert itt meg facen kiírtam. Mindegy úgy is ki fogom törölni az egészet mert ennek így semmi értelme...Csak szerettem volna megtudni hogy jók e a képeim és hogy foglalkozzak e vele jobban...
2015. aug. 9. 19:14
 6/9 anonim válasza:

Egyaltalan nem az szamit hogy kikovet.

Tumblin nem ez szamit.

Az csak egy szam.

Nem ez a lenyege a tumblizasnak.

2015. aug. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom mint azt már az előbb le is írtam...oké megkaptam az oltásokat hibáztam jó? de legalább elismerem.. igen nem így kéne felfognom és amúgy sose voltam ilyen lájkvadász de már az előbbi hozzászólásomban leírtam hogy miért írtam ki a kérdést.
2015. aug. 16. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem raksz hozzá tageket, akkor az emberek értelemszerűen nem fogják megtalálni őket. Mellesleg rakhatnál ki másmilyen képeket is nem csak virág mégegy virág vagy esetleg fekete fehéreket,változatosakat vagy csak egyszerűen képeket (tök mindegy milyet)mivel az is fő szempont, hogy aktív legyen a tumblid. Ki követne olyat aki néha rájön, hogy jé nekem van ilyenem is lehet használni kellene?
2015. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet de mint azt már előbb leírtam befejeztem
2015. aug. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!