Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érdekel a szakmám de nem...

Beugro kérdése:

Nem érdekel a szakmám de nem tudom hogy mondjam meg apumnak hogy nem érdekel tudtok nekem ebbe segíteni?

Figyelt kérdés
Én 2012-be végeztem mint hegesztő még nem dolgoztam benne és az az igazság hogy kihidegültem belőle tehát egyáltalán nem is érdekel engem a hegesztés :/ a minősítést is letettem de nem vagyok attól elszálva mert még akkor is úgy hegeszetek mint egy pályakezdő szval a szakmám egyáltalán nem érdekel és édesapám többször mondta hogy fiam érdekel ez a szakma te hegesztő akarsz lenni? mert ha nem mond meg és kitalálunk valamit de nem merem megmondani neki azt hogy nem érdekel mert a minősítést is ő fizette ki ami 400 ezer volt :/ MI TÉVŐ LEGYEK?:/:/:/
2015. aug. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

neharagudj, de ezt csúnyán elbaltáztad... az elején meg kellett volna mondanod, hogy nem érdekel...


Most már ha enyi pénzt beleöltetek és képtelen voltál szólni nincs mit tenni... vagy maradsz a szakmában, vagy elmondod végre , hogy mit érzel és nem süllyedsz mélyebbre!


Mondd el mielőbb, nehogy még többet költsetek a dologra!

2015. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy elmegyek minősítésre és meg is lett a minősítés másfél hónap alatt és végül is ott ábrándultam ki hogy meglett a minősítés és sehol nem tudok elhelyeszkedni és sajnos azt kell hogy mondjam már nem is szeretnék hegesztő lenni :/
2015. aug. 9. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor ezt mondd meg neki is, minél előbb elmondod annűl jobb !
2015. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!