Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok 21 éves...

Hipochonder vagyok 21 éves létemre mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos,nagyon hipochonder vagyok...anyukám is az de szerintem meg örököltem tőle...ha van valami bajom már nézek utána a neten nem e komoly...legtöbbször a ráktól félek és így nagyon rossz élni...kisebb bajom van már rohanok orvoshoz .Teljesen élvezhetetlen az életem mert mindig rettegek nincs e valami bajom de amúgy ha mondjuk van egy torokgyulladásom vagy a torkomba le van rakódva slejm már megijedek,hogy gége rák stb...aztán mondjuk jön valami más probléma akkor már azon kattogok a másikat elfelejtem..és ez egy ördögi kör így ..mit tehetek? nem tudok sem pszichiáterhez elmenni most sem pszichológushoz valami más ötlet? kérlek segítsetek mert ez így borzasztó köszi szépen előre is



2015. aug. 9. 16:34
 1/4 anonim válasza:
Ez ellen nem lehet mit tenni. Nekem pár hónapja alakult ki, a ráktól én folyamatosan félek. A gégeráktól egy hónapon keresztül rettegtem, voltam ultrahangon, röntgenen, vérvételen, 3 gégész is alaposan megvizsgált, és csak ez tudott megnyugtatni. Majd jött az, hogy veszett vagyok, azután a prosztatarák, végbélrák, gyomorrák, és most jelenleg abban a tudatban élek, hogy melanómám van. Mikor megnyugszok, mindig megfogadom magamnak, hogy többet nem fogok ilyenen katogni, rá egy napra már ismét rettegek valamitől. Nekem eddig semmivel nem sikerült enyhítenem.
2015. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is hasonló bajom van . amióta sokat edzek és társaságban vagyok már nincsen ilyen problémám :) próbáljátok ki ti is vagy nem tudok jobbat tényleg :DD
2015. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez borzasztó komolyan :s
2015. aug. 10. 19:21
 4/4 anonim válasza:
Én 13 évesen vagyok hipochonder.. Én a hányástól félek nagyon.
2015. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!