Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönne-e egy ilyen...

Fiúk! Bejönne-e egy ilyen lány nektek?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok önbizalmam...társaságban én vagyok az aki mélyen hallgat..persze van mikor megszólalok..de inkább csak a barátnőimmel és anyukámmal vagyok nyílt és nyugodt...Csak szeretném megkérdezni hogy elfogadható-e az ilyen viselkedésű és kinézetű lány:


aranybarna haj..(az alja szőke..) kék szem..(de mikor megijedek akkor kékes-barna)..nem tiszta kék a szemem mert van benne egy kis zöld! :( ..165 cm vagyok és 53 kg nem vagyok se kövér se vékony..szerintem a kettő között vagyok..nem szeretnék fogyni mert nyílvánvaló hogy egy fiú nem egy deszkával szeretne járni hanem egy olyan lánnyal akin lehet mit nézni (bocsánat) ..a hajam hosszúsága majdnem a könyökömig ér.. A lában nem puding ...izmos ha mondhatok ilyet..4 évig kézilabdáztam..hasam nagyon kicsi (de tényleg)..nem szeretek vitstkozni..taszítanak a szürke szemű emberek ..(ritka az olyan szemszínű ember)...nem szeretem mutogatni magam...értemes vagyok nem bántok meg senkit..viszont az empátiámnak még fejlődnie kell (tudom ez problémás de dolgozom rajta).. Köszönöm hogy elolvastátok ezt..ha szeretnétek akkor válaszoljatok kérlek!



2015. aug. 9. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj..nem néztem! *vitatkozni*..ne haragudjatok!! :S ...Jajj Kamee! :D
2015. aug. 9. 21:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Bejöhetsz.
2015. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia... Hány éves vagy..? Nekem sincs önbizalmam... Neked miért nincs...? A leírás... alapján... nincs... okod... rá... Nekem... van... pont pont pont...

13/l

2015. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem be, bár így látatlanba nehéz tippelni, de a leírásodból jó fej lehetsz (vagy nem), de szerintem inkább jó fej, de a túl önzőeket nem csípem, de az nem zavar, ha nem vagy nagy pofájú,, ez előny. A szemeid már 1 jó pont, a sportos alakod is...De mindegy, ha nekem bejössz, ezzel nem megyek sokra.
2015. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál, semmi gond nincs veled,szimpatikus vagy. Viszont az alapján amit leírtál, még nem tudom eldönteni hogy járnék-e veled. De az alapján amit leírtál, semmi gond nincs veled.
2015. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt nekem! :D
2015. aug. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!