Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig viselni kell a szemüvegem?

Mindig viselni kell a szemüvegem?

Figyelt kérdés
Áprilisban lettem szemüveges, feles, távolra nem látok, de azt nem mondták hogy mindig kell-e viselni. Iskolaközben folyton viseltem, nyáriszünetben nem. Olyan gyengén nem látok, hogy nem boldugulnék nélküle
2015. aug. 9. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én május óta vagyok szemüveges. A szemüvegem csak akkor szoktam hordani, ha iskolába vagyok, ha biciklivel közlekedem valamerre és persze ha elutazom. Itthon nem szoktam feltenni. Sajnos nekem sem mondták, hogy mikor hordjam, így én akkor szoktam mikor ténylegesen muszáj messzire ellátnom.:)
2015. aug. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt feles szemüvegem, akkor azt mondták nem kell mindig használnom, esetleg akkor, ha iskolában nem látom a táblát. Most másfeles szemüvegem van, az már szinte mindenhova kell. Szerintem neked is elég, ha suliban, esetleg közlekedéskor van rajtad. :)
2015. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!