Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjúra milyen parfümöt...

Állásinterjúra milyen parfümöt érdemes viselni?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam a mai nap, egymásnak ellentmondó tanácsokat karrierportálokon, hogy milyen ruházat, kiegészítők, és illatszerek javasoltak az első állásinterjúkor, a jó benyomás miatt, hiszen a parfümök sokszor tudat alatt hatnak, és ha nem jó a választás, sajnos rosszul is elsülhet. Nem márkákra szeretnék tanácsot, hanem inkább illatcsaládokra, típusokra. Egyik oldalon azt olvastam, az egyszerű virágos illatok használói eleve kisebbe eséllyel indulnak, másutt azt olvastam, hogy a fűszeres-oriántális ( személyes kedvenceim) nem javasoltak. Személyiségemhez ezek az illatok illenek, illetve az extravagáns illatok, de erről lebeszéltek, ami jogos is.

Van ötlet, hogy milyen illattípus javasolt ilyenkor? Nem akarok átlagnak sem tűnni, de ez esetben a feltűnési viszketegségemtől is el kell tekintenem, és nem akarok baklövést elkövetni.. ( Ruházkodásom egyébként sportos-elegáns a hétköznapokon, alkalmakkor alternatív vagy extrém. A pályázott állás alkalmazotti munkaviszony lenne.

Nagyon megköszönném a válaszokat!!



#munkahely #parfüm #állásinterjú #parfüm állásinterjúra
2015. jan. 21. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a parfümön fog múlni az állás. :)

Aki ebbe beleköt, lehet,hogy oda jobb nem is menni, mert akkor már az is baj lenne számára, hogy a hajad miért nem befelé pördül, miért kifelé.

Ápolt megjelés viszont fonotos.

2015. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, nem a parfümön múlik, egyéb területen felkészültem, amennyire lehetséges. :) Az ápolt megjelenés természetes, csak tudom, sokszor nagyon sokat nyom a latban a szakértelem mellett a kisugárzás, az öltözködés, és tudat alatt az illat. Másrészről én nem is tudom elképzelni magam illatok nélkül, viszont nem akarom, hogy a munkáltató elriadjon. :D Ezért kérdeztem, hiszen a parfüm olyan mint egy második bőr, és kisugárzás.
2015. jan. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!