Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem vmilyen...

Tudnátok mondani nekem vmilyen nyári tábort jövő nyárra?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,jövőre nyár előtt 14 leszek és vmilyen tábort keresek jövő nyárra,mert barátokat szeretnék ott találni.Balmazújvároson lakok.
2015. aug. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc táborom a people team. Ez egy hatalmas nagy, több száz fős tábor, de mindenkire odafigyelnek. A helyszín Kecskemét és kollégiumokban van a szállás. Még nem hallottam olyat, hogy valaki ne érezte volna ott jól magát.

Rengeteg szép emlékem van onnan.

2015. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hány éves vagy? :)
2015. aug. 10. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most 19 éves vagyok. Jó pár éve nem voltam ott, de a húgomnak is nagyon tetszett idén. Egyébként ez a tábor 7-18 éves korig van, de utána is lehet menni segítőnek. Minden nap van program és hatalmas egy buli. 😄
2015. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! :)
2015. aug. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!