Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek titeket mondjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket mondjatok példákat hogy miért nem tanácsos egy magyar lánynak roma, akár fél roma csávoval kikezdeni? . Jó lenne ha tudnátok mondani példákat, történeteket hogy ki hogy járt. Egyik barátnőm jövőjéről lenne szó, még nemkéső meggyőzni őt

Figyelt kérdés
Magyarok véleményére vagyok kíváncsi..

2015. márc. 12. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ellopja a szived:D
2015. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szó szerint? :-D
2015. márc. 12. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

a nőstény egyedek nem nézik ezt jó szemmel és az életére törhetnek...egy kb 20-25 centis konyhakéssel, vasvillával, csákánnyal...elég durva állatfaj...a felbőszült nőstények az ösztöneikre hallgatva nagyon veszélyesek tudnak lenni...


a férfi egyed is nagyon veszélyes lehet a lányra nézve...


a családi javakkal és a végrendelettel nem lesz sok munka:

- nem lesz időd megírni

- nem lesz mit magad után hagyni, mert kirabol a "szűk családi kör"

...

2015. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ő élete. Ne szólj bele.

Ha csak tiltod annál jobban fogja akarni.

2015. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
rémtörténeket akarsz hallani? nem szeretnél még ma aludni?
2015. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Komolyan is vehetnétek. Igen is beleszólók mert nagyon fontos számomra :-)
2015. márc. 12. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
én tök komolyan mondtam még ha viccesnek is tűnik...sajnos ilyen világban élünk...
2015. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is rád értettem...
2015. márc. 12. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem csak vele állsz össze, hanem az egész pereputtyával.

Ha van köztük szex, akkor a maradibbak, butábbak már a fiú feleségének tekintik a lányt. Ha teherbe esik, követelik, h tartsa meg a babát. Aztán meg megy a macera, hogy a kicsinek tesó kell....Nem szabadulsz tőlük, nem költözhetsz el, legalább is messzire nem.

Ezt egy ismerősöm életében látom. Magyar nőként, ment a roma pasijához és a családjához. Azóta brutálisan vissza fejlődött a beszéde, modora és 5 év alatt 3x szült. (most 24 éves)


Nekem is volt egyszer cigány fiúm. Igaz nem sokáig, mert megláttam, amit meg kell.

Élsportoló volt a srác, remek matekos, fizikás. Kevés ruhája volt, sokszor az anyukája női zoknija jutott csak neki, de mindig tiszta volt. Remekül el lehetett vele beszélgetni, könyvekről, tanulásról, sportról, stb.....

Aztán amikor jöttek a hasonló rasszból származó haverok és tesák, teljesen megváltozott, hogy ki ne cikizzék. Megváltozott a beszéde, a viselkedése és mindenre bólogatott és helyeselt, amiről a többiek felháborodva panaszkodtak.

Szakítottam vele, mert nem kell valaki, akinek 2 személyisége van. (ekkor voltunk 14 évesek)

Később kibukott a suliból, sokáig csak 8 osztálya volt.

2015. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
pl.: szégyen érzet, hogy összeáll egy "ilyennel"...
2015. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!