Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay en ha hamis/másolt...

Ebay en ha hamis/másolt terméket árulok, azért kaphatok valami büntetést? úgy tudom ott bármit ellehet adni, és mindenről képem van, szóval nem érheti a vevőt meglepetés hogy nem azt kapja mint ami a képen lát.

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet ebből bajod.

Adót egyébként rendesen fizetsz?

Hamis terméket akkor sem adhatsz el, ha "a hülye is látja", hogy nem valódi. Másolt, utánzott termék esetében az eredeti termék gyártójával gyűlhet meg a bajod.

2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utána olvastam kicsit, azt írják portálokon, hogy az ebay kiszűri az ilyen dolgokat az aukciókon, s rögtön törli őket.. nekem még mindig fenn vannak. ha aukció végén elkel, utána még reklamálhat a vevő?
2015. aug. 11. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha becsaptad, akkor igen.

Ha mondjuk létezik JoóKávé nevű és márkajelzésű termék, te gyártatsz ugyanilyen zacsit, töltesz bele RosszKávét, akkor is.

A tévedésben tartás is csalás egyébként.

2015. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszod.. még 1 utolsó, gondolom az nem nagyon lehet kifogás hogy én sem tudtam hogy nem eredeti, mivel teljesen úgy néz ki csak annyi hogy az ára olcsóbb :)
2015. aug. 11. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!