Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok, help.2éve járok...

Csajok, help.2éve járok kickbox-ra, aikidora nem vágok fel vele, a bnőm mérges rám, h. ennek ellenére ha belémkötnek nem kezdek el rögtön verekedni. és azzal jön a h. nyuszi vagyok, szerintetek maradjak ez a tipus vagy legyek kötöszködős, verekedős?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fiúként válaszolok de szerintem őrizd meg a hidegvéredet. AZ biztos imponáló lehet neki számára, ha a barátja laposra ver másokat, de szerintem attól még nem kell kötözkdni feleslegesen belékötni másikba. Szerintem nagyobb érték az, ha a nézeteltéréseket békés úton tudod elrendezni, mintha erőszak segítségével.

2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké kösz!:)
2011. szept. 24. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok de

Te csinálod okosan. A harcművészet amúgy sem arra tanít hogy visszaélj vele és megverj valakit. Máshogy is lelehet rendezni.

2011. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom leszólni a barátnődet, de milyen ez már.. lány vok és azt csípem ha egy fiú okos.. elég okos ahhoz h ne verekedjen ok nélkül :)
2011. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, ezeknek a harcművészeteknek a lényege az önkontroll, hogy elsősorban saját magad fölött uralkodj... mást megverni elég akkor, ha nem tudod elkerülni.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) Sztem nemsokáig leszek vele együtt,és köszi a komikat..:)
2011. szept. 24. 22:47
 7/14 A kérdező kommentje:
szerintem is,feleslegessen nem verekszem,és ez is egy kicsit a baja
2011. szept. 24. 22:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
és ott nem mondták el, hogy ne állj le verekedni a beléd kötő egyénekkel? mert nekünk anno taekwondon elmondták. úgyhogy szard le a barátnődet, neked van igazad. a harcművéseti tudást csak akkor szabad használni, ha muszáj, é nem verekdni kell, hanem ártalmatlanná tenni az ellenfelet.
2011. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Leet hogy belőlem kicsit a rosszmájúság szól, de nem lehet hogy a bnőd csak úgymond egy jó sztorit akar csinálni (Képzeljétek a barátom múltkor a szemem láttára laposra vert 3 srácot...) Próbáld ezt vele tisztázni hogy miért akarja ezt mert lehet hogy csak egy kicsit dicsekedni akar :-) Viszont ezt lehet csak éppen más tulajdonságokkal is (szóval nagyon kedves rendes figyelmes a barátom pl) :-)
2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd buta, mint a föld.
2011. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!