Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakin megosztássa...

Hogy lehet valakin megosztással segíteni?

Figyelt kérdés
Mármint facebookon mikor kirakják hogy egy megosztással segíts ennek meg annak?

2015. aug. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézettséget kap a hír, így többen adakozhatnak.
2015. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy
2015. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétféle van. Kezdem az elsővel.

1. "vészhívás" (én írom így most, nem elnevezés). Eltűnt, ellopták, vér kellene stb.

A kérés valós, s a megosztás abban segít, hogy eljut esetleg olyanhoz, aki tevőlegesen elő tudja segíteni a dolgot.

Tegnap eltűnt a lányom, itt a képem, ilyen szokásai vannak, állítólag ide ment.

Most azonnal kellene nullás vár rh+ stb., stb. műtenék, életveszély


2. kamu, vagy hoax. Ha csak kattintanod kell, megosztani, de nincs célzás, s a kattintásért megosztásért majd dől a lé s az segít a kisbabán, az 100%-ban átverés.


Szóval van olyan, amelyik valódi, sikerrel is jár. Pl. sok fiatal került meg így, vagy lopott kocsi.

A pénzgyűjtős sima átverés.


Én azt szoktam csinálni, hogy ha kétségeim vannak, rákeresek a google-ban.

Ha van fotó, akkor a képkeresőben megnézem. Szövegrészletet is megpróbálom megtalálni.

Ha nem járok sikerrel, akkor friss, s talán igazi.

De láttam én pár hete szívszorító pesti képet egy nagybeteg kisfiúról. Csak a google pillanatok alatt kidobott egy hatéves mexikói képet, amelyik pont ugyanaz volt.

2015. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!