Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet nem aranyáron...

Hol lehet nem aranyáron rendelni rocker ruhákat?

Figyelt kérdés

Normális válaszolóknak előre is köszönöm.

13/l



2015. aug. 11. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg acélbetétes bakancsot/láncot?
2015. aug. 11. 21:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Láncot (rozsdamentes acélból szép csavartszemű kivitelben) tudsz venni barkácsboltban, méterre, elég olcsón. Eddig a "kék-sárga" barkácsáruházakban mindig láttam, de bizonyára a "hódosban" is van.


A fekete (esetleg koptatott), és terep mintás farmer szinte minden ruhaboltban van. Ha nagyon olcsón akarsz hozzájutni minőségi darabokhoz, akkor munkaruha boltban vannak jó kheki-zöld és fekete nadrágok. Illetve a nagyobb városokban vannak katonai (és egyben mukaruha) boltok. Ott hegyekben állnak a terepmintás cuccok. A munkás bakancsok szinte kizárólag acélbetétesek, és egyáltalán nem néznek ki rosszul. (Sőt, ez az eredeti viselet, nem a divatbakancsok.) Azokat is munkaruha és katonai boltban találod.

Bőr dzsekit ilyen melegben nem akarsz hordani. :D Egyébként bőrbolt, vagy dzseki bolt (van ilyen), használt ruha üzlet és turkálók.

Fekete pólót kb bárhol kapsz. Együttesest meg talán internetről a legolcsóbb rendelni.

2015. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :) Hasznos volt, bár inkább a teremmintás cuccokat hagyom.

Van még ötlet? :)

2015. aug. 12. 08:08
 4/7 anonim válasza:
Ha még aktuális,a rockpincében vannak most olcsón pólók,asszem 2000ft 1 póló.De szinte mindenhol 3500ft körül vannak,pulcsik meg 5000-7000 között..:/
2015. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nem. Pólót rendeltünk 1000 forintért, ne gyere nekem a rockpincével ahol egy póló 4-5ezer ft.

Azért köszi! :D

2015. aug. 17. 07:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A bőr-, és farmer ruháimat turkáltam, az acélbetétest egy katonai boltban vettem, a láncom meg egy kisállat kereskedésből van, de szereltem már le magamnak motorkerékpárról meg láncfűrészről is azelőtt.
2015. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2015. aug. 28. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!