Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért késik ennyit?

Miért késik ennyit?

Figyelt kérdés
Eddig mindig rendszeres volt a havim, ám most 6 napja késik. Eddig 27-28ra jött meg, egyszer volt, hogy 33. napra, de akkor sok citromos vizet ittam, ami elvileg késlelteti. Most viszont egy korty citromos víz sem ment le a torkomon és meg is késik. Miért van ez?
2015. aug. 11. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet még túl fiatal vagy és nem állt be rendesen.Ha viszont 18 éven felüli vagy,akkor lehet a stressztől,vagy belső szorongás,esetleg kisebb hüvelyi fertőzés stb.Nekem van,hogy 1 hónapot kihagy,akkor a stressz miatt általában.
2015. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából eddig mindig rendszeres volt, soha nem voltak nagyobb csúszások, egyetlen egyszer sem. Nem tudom mi lehet most:DD

Köszönöm a választ, egyébként:)

2015. aug. 11. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy?
2015. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok, szóval nemhinném.
2015. aug. 12. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Citromos víz, mint késleltető? XD

Ha ez így működne, szerintem a limonádé lenne a legkelendőbb ital a világon.

Egyébként tényleg elsüthetnél egy terhességi tesztet, amennyiben aktív nemi életet éltél a legutóbbi alkalom óta.

2015. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Citromos vizet arra értettem, hogy rengeteg citrom, kevés víz. Semmi cukor, édesítőszer. Védőnőt kérdeztem és azt mondta, hogy ha húzamosabb ideig iszunk, nem egy két hete, hanem pár hónapja, hathat. Én pedig két hónapig folyamatosan ilyent ittam és késett. Egészen addig rendszeres volt és nem is ittam citromos vizet...

Nem vagyok terhes. 100% mivel ma megérkezett-így egy hét elteltével ideje volt.

2015. aug. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!