Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy gyönyörűséges...

Kaptam egy gyönyörűséges sarut a CCC-ből. De 2-3használat után úgy éreztem, mintha a jobblábamon lazult volna a lábujjaim közti része. Visszaveszik?

Figyelt kérdés
Aztán egyszer csak elestem :(... Szegény sarunak az elejéről lejött egy darab, meg hazafele is bukdácsoltam benne. Egyáltalán nem futottam, mikor rajtam volt, semmi olyat nem csináltam hogy baja legyen. Szerintetek visszaveszik? Annyira "beleszerettem". Hihetetlenül örültem, mikor megkaptam a barátomról. Ha nem veszik vissza legalább van rá esély, hogy megcsinálják? 2hete kaptam kb. De használva max. 4x volt.

2015. aug. 12. 00:20
 1/1 Miike válasza:
Ha már sérült, mint írtad is, akkor már kétlem. De ha ilyen gyorsan baja lett, akkor az nem volt minőségi anyagból. A barátod kinézetre jót választott, de nem nézte meg jobban mit is vásárol.
2015. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!