Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétfőn csináltattam nyelv...

Hétfőn csináltattam nyelv piercinget és ma kezdett el gennyezni. Mit tegyek a gennyezés ellen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 17:40
 1/2 anonim válasza:
Én kedden csinaltattam, szerencsere nekem nincsen ilyen gondom de utána olvasgattam és ha étel kerül bele akkor begyullad stb. Annyit tudok mondani hogy mimden étkezes után fertotleníts én meg mellettte kamilla teat és sós vizet is hasznalok amig nem megy le a duzzanat ne egyél semmi megeröltetöt.És ezek mellett ne félj vissza menni a piercingeshez ahol szurattad ott biztosan segitenekneked:) sok sikert, kiváncsi vagyok a fejleményekre:D
2015. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig Corsodyl-lal oblogettem es sos vizzel, de ma vettem Phlogosolt. Remelem attol jobb lesz.
2015. aug. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!