Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PRETTY LITTLE LIARS -ban ki...

PRETTY LITTLE LIARS -ban ki ölte meg MRS. D-t?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valóban,igazad van Bocsi
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem A vagyis Cece ölte meg Mrs. D-t? A húzta ott a Földön abban a részben
2015. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nem cece ölte meg, mert mutattak, hogy cece csak megtalálta a földön fekve, holtan. Szerintem amugy o temette el, de nem o ölte meg!
2015. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy viszont azt nem értem, hogy kapott Ali egy SMSt az anyjáról, hogy élve temették el, mint téged, vagy valami ilyesmi. Szóval ha Cece ásta el (ha nem is ő ölte meg) akkor ki írta az üzenetet? Mert akkor ő nem tudta, hogy még él.
2015. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
De az üzenetet nem akkor kapta mikor mar kiásták az anyját? Mert akkor ali mar visszajött
2015. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem Cece volt az egyetlen, aki tudta, hogy Alison el, es segitett neki? Akkor miert csak a tuzesetnel jott ra sajat elmondasa szerint, hogy el Ali?
2015. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
#16-os! Most hogy mondod, nekem is így rémlik. De sokan mondjak hogy nem illik bele a történetbe cece, marlene elrontotta :D mások azt mondjak, hogy cece hazudott. Szerintem mar ok sem tudjak hogy mi van :D
2015. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt van meg egy Uber A, vagy nevezzuk aminek akarjuk, aki biztosan ferfi. CeCe lehet, hogy valakit fedezni akart. Ha lenne meg egy CeCe felett allo valaki, akkor nagyjabol ertelmet nyerne a tortenet, mert igy nagyon sok benne a hiba. Persze, akarki lett volna -A, Wren, Lucas stb. ott is lennenek logikai hibak, de ekkorak biztos nem. Ehm, de az, hogy Sara Black Widow, az teljesen ertelmetlen, es lesujto. Melissa tokeletes lett volna, jo karakter, legalabb Black Widowt ne csesztek volna el, azzal az eggyel elegedettek lehettunk volna...
2015. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
En redcoattal meg voltam elégedve. Sarat soha nem bírtam, furcsa volt, viszont ezzel tényleg egyetértek hogy nem kellett volna egyel elcseszni black widowot
2015. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!