Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PRETTY LITTLE LIARS -ban ki...

PRETTY LITTLE LIARS -ban ki ölte meg MRS. D-t?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Na, tobbek kozott ez sem derult ki. Meg hogy mi lett Bethanyval, azon kivul, hogy elvileg Mona megolte, en ezt meg nem vennem keszpenznek hogy igy is volt, nem mutattak flashbacket rola.


Szerintem ritka szar finale volt, nem tudom te hogy vagy vele. De azert azok utan hogy 4 evig (ugye a 3. evadtol) huzzak az ember agyat azzal hogy ki A, akkor elvarhato lenne, hogy olyan megoldassal jonnek elo, ami tenyleg sokkol es megdobbent.


Ez meg egyenesen gagyi volt, az meg, hogy a vegen meg A volt az aldozat akit sajnalni kellett...akinek ez az egesz csak szorakozas volt...hat no komment.

2015. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.:)
2015. aug. 13. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:

OFF: Bethanyt NEM Mona ölte meg. Mona "csak" leütötte. Melissa temette el ÉLVE, mivel azt hitte hogy Alison, és már halott. Mindezt azért, hogy Spencert védje (aki amúgy nem csinált semmit)

ON: Nem derült ki.

2015. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, hogy náluk nem szokás pulzust nézni?

Alisont is élve temették el, Bethanyt is. Azért ha le ütünk valakit egyszer, nem hal meg egyből, még akkor sem ha speciel fejen ütik.

2015. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg hiba van ebben a dologban.

Wren minek adott Cecenek belépőkártyát Monához, mikor állítólag be volt zárva oda? A gimi évkönyvben miért van benne, ha csak a UPennre járt egy ideig? Ki volt a férfi a Dollhouseban? És sokszor láthatóan férfi alak bukkant fel, Cecenek még nagy pulcsiban sem igazán férfias az alkata. És hogy csináltak nemváltoztató műtétet tizenévesen? Egyedül hogy építette fel a babaházat? És Sarara miért osztották ezt a két fontos szerepet?

Szerintem amúgy esélyes, hogy ez az új 'He' ölte meg Mrs.D-t, vagy talán Kenneth.

2015. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.:D utolsó én egyébként Kennethre gyanakszom
2015. aug. 15. 20:33
 7/19 anonim válasza:
És vajon Cece hogyan ugrott át az egyik tetőről a másikra az 5.évad elején??
2015. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gagyinak nevezhető.Szerintem Cece így is nagy meglepetés volt sokaknak sőt mindenkinek.Amúgy meg miért kellett volna nemváltoztató műtét?Itt szó nem volt arról hogy Cece/Charles/Charlotte fiú lett volna.Mellesleg a legdögösebb nő lett a főgonosz.
2015. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam * gagyinak nem nevezhető
2015. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#8as, az utolsó részben látszott is, plusz egyszer mondta is CeCe, hogy kinek hittek volna, egy lány ruhába öltözött kisfiúnak? vagy valami ilyesmi. Marlene is megerősítette, hogy transznemű.
2015. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!