Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Könyves...

Mi a véleményetek a Könyves Kálmán Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

(Budapestiről van szó)

Ti hányas átlaggal kerültetek be, és milyen a suli?

Van média tagozat?



#kkg.
2015. aug. 13. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Szia:) en a konyvesbe jarok es imadom nagyon! 6.ba kerultem be es elég eros suli! 3,7 alatt kivágnak ha nem javitasz szoval tanulni kell rendesen! A tanarok nagyon jok azokat is imadjuk es a kozosseg is az! Nagyon sok program van ev kozben es sok tabort is szerveznek:) nagyonagyon szeretek idejarni (ket eve itt tanulok)! Van media csoport es Dök is es egy csomo szakkor! Ha kerdesed ven akkor még kerdezz nyugodtan
2015. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te milyen átlaggal kerülte be?:)
2015. aug. 21. 17:21
 3/4 anonim válasza:
En ugye 6 evfolyamos képzésre jelentkeztem és addig vegig kituno voltam szoval 5,0 atlaggal!:)
2015. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem egy igazán nehéz iskola. A 3,7-es (évente változik az "elvárás") átlag alatti kivágást sem kell készpénznek venni. Ha pár félévnél tovább is azalatt vagy akkor ajánlják, hogy keress másik iskolát, de nem feltétlen küldenek el.
2015. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!