Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány évig hordtok egy ruhát?

Ti hány évig hordtok egy ruhát?

Figyelt kérdés
Ha nem ment tönkre, és nem nőttétek ki, tegyük fel...

2015. aug. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármeddig. A bőrdzsekimet több mint 15 éve hordom.
2015. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondjuk a bőrdzseki speciális eset...de mondjuk olyat, amit mosni kell...pólók, nadrágok, blúzok, pulcsik
2015. aug. 13. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örökké, de én paraszt vagyok(ha tényleg nem megy tönkre és nem növöm ki).
2015. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ameddig nem megy tonkre vagy nem novom ki...
2015. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és nem érzitek furán magatokat? mert én is igyekszem mindent hordani, ameddig csak tudok, mert pazarlás gyakran új ruhát venni. Csak kb 12 éves korom óta egy centit se nőttem. szóval simán jók rám egészen régi ruháim is.
2015. aug. 13. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a ruhákat, amiket szeretek, azokat tényleg addig, amég tudom. De nekem is voltak gyerekkori ruháim, amiket minél előbb elsuvasztottam a kinőttek közé, csak hogy végre ne kelljen már hordani, mert annyira nem szerettem őket. Ilyet nyilván nem hordanék. Illetve nyilván nem fogok a koromhoz nem illő darabokat (mesefigurás tarkabarka zokni, ilyesmi) hordani.
2015. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem megy tönkre és nem növöm ki akkor bármeddig.
2015. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!