Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok akiknek összeér felül...

Lányok akiknek összeér felül a combjuk ti hogy hordtok ruhát?

Figyelt kérdés
nem tartom magam kövérnek mégis össze ér felül a combom és mikor nyári ruhát vennék fel mindig kidörzsölődik ahogy megyek ,súrlódás és társai (a legutóbbi 4 napig gyógyult) ti hogy oldjátok meg hogy ne dörzsölődjön vesztek valamit alulra ?olyan válaszokat nem szeretnék ,hogy fogyjak le

2014. aug. 8. 20:31
 1/9 anonim válasza:
32%
Szia! Én 172 cm és 57 kg vagyok, és nekem is kicsit összeér,de mindenkinek, ez egészséges. Csak a nagyon nagyon vékonyaknak nem ér össze. Na de a kérdésre válasz: én is hordok nyári ruhát, csak bugyi meg melltartó van alatta, a bőrnek nem szabadna ennyire kidörzsölődnie a saját combod érintésétől. Keress fel egy bőrgyógyászt,nem hiszem h ez normális
2014. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igazából 32 fok melegben gyalogoltam 3-4 km felpakolva ,gondolom izzadság is közre játszott .....ilyen estben valahogy elkerülhető ? mert minden hova gyalog megyek ezért eddig nem is hordtam ruhát mert tudtam hogy megizzadok és ez lesz
2014. aug. 8. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia,

én mielőtt elindulok gyalog bekenem ott ahol összeér testápolóval :) egy darabig azon csúszkál az összeérő rész, és aztán se lesz rossz :)

2014. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig veszek fel harisnyát, olyan is van, ami elöl nyitott, és nem látszik ki a szandál alól, pl. ilyen: [link]

De vannak olyan harisnyák, amik ilyen biciklisnadrág szabásúak, bár ilyet eddig csak alakformáló változatban láttam, de jó lehet az egyik válaszoló testápolós ötlete is.

2014. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek még 55 kilónál is összeár, van, akinek 65-nél már nem. Én 68 vagyok, most fogytam 13 kilót és sokkal jobb a helyzet, már nem dörzsölődik annyira :D

Megoldás erre lehet a hintőpor, testápoló.

2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan bugyi, ami inkább ilyen rövidnadrág-féleség?

Nem tudom pontosan a nevét, de remélem érted, mire gondolok. Kb. mint egy alakformáló fehérnemű.

[link]

2014. aug. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hintőpor a legjobb erre:)
2014. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Golyós izzadásgátlót kentem az összeérő területre, nekem ez lett a tökéletes megoldás, fél napot simán kibír, én napi 12 km-t gyalogolok szoknyában, eléggé összeérnek a combjaim,de ez megoldotta az állandó fájdalmas sebet okozó kidörzsölődést.
2014. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amugy vannak ilyen hámositó krémek is amik utána ha kidörzsolodott rendbehozza:D
2014. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!