Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köldök piercingem nincs elég...

Köldök piercingem nincs elég "mélyre" szúrva?

Figyelt kérdés
A napokban szúrattam köldök piercinget. Nincs erős gyulladásban és ahogy az ujjamat végighúzom a köldököm és a felső golyó közötti részen érzem a piercing szárát benne. A szár elég nagy része ki is lóg de mivel nem értek egyenlőre a szárhosszakhoz így nem tudom megállapítani,hogy egyszerűen csak a piercing nagy vagy nincs elég "mélyre" szúrva. A leginkább azért félek mert érzem a szárát és ki is van picit dudorodva. Attól tartok így ki fog lökődni. Nincs elég mélyre szúrva? A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. aug. 13. 22:41
 1/2 anonim válasza:
nekem is érezni, nincs semmi baj vele, fertőtlenítsd tovább és befogadja. nem fog kilökődni csak ne rántsd meg és ne mozgasd feleslegesen.
2015. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. aug. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!