Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek fogyatékosok?

Az emberek fogyatékosok?

Figyelt kérdés

Mik ezek a nevek basszus, amiket egyesek anyakönyveztetnek???

[link]


A sárgával jelölt részben vannak a nevek, és ez csak néhány a sok idióta sz*rságból...



2015. aug. 14. 22:06
 1/8 anonim válasza:
53%
a lakosság 99% a az sajnos!
2015. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap a boltban lattam egy Julionak keresztelt gyereket .. No comment :D
2015. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
12%
Ismerek egy csajt, akinek Őszike a keresztneve. Nem Őzike, mert az itteni lány, hanem Őszike. :D Érted. Ez mi már? Ismerek Eperkét is. Durva.
2015. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%

Mostanában egyre nagyobb divat idióta fura neveket adni a gyerekeknek, de mondjuk nem értem mire jó.


Ezzel nem azt érik el, hogy hű de különleges neve lesz, hanem verni fogják szegény gyereket és szívatni a hülye neve miatt.

2015. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Témisz? Szegény gyerek akit ezzel a névvel a "cikizhető" kategóriába küldenek a szülei...már latom is hogy pénisz lesz a beceneve..
2015. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát komolyan behányok a sok agyhalott szülőtől...

Memeg miket akarnak még ráadásul, hála Istennek azért mindent nem engednek...

Pl. Bogyó, Babóca, Dárt Véder, stb...

Mit képzelnek ezek az emberek, de komolyan?? :'DD

2015. aug. 14. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem értem, hogy ez miért akkora baj? Tudom, hogy a csúfolják a gyerekek. De a rasszizmusra sem az a válasz, hogy mindenki fehérre meszeli a bőrszínét.


Én meg olyan világban nem akarok élni, ahol mindenki Jóska és Pista. A munkahelyemen volt olyan idő, amikor öt embert hívtak pont úgy, mint engem. Lehet, hogy némelyik név extrém, de egy kicsit nagyobb merészség a változatos névadásra nem rossz dolog. Csak amikor magadfajták lefogyatékosozzák azt, aki kilóg a sorból, akkor mit is várunk.

2015. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!