Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek hogy képesek evés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy képesek evés után összebújni?

Figyelt kérdés

Én elhányom magam a kaja szagú lehelettől. Odavágja a hangulatot, maximális vágycsökkentő. Még ha csak beszélgetés van is, evés után hogy bírnak úgy beszélgetni egyesek, hogy 2cm-re van egymástól a fejük?

A "romantikus vacsora" a lehető legrosszabb randiprogram...

Mást is zavar, vagy túlságosan fennakadok apró dolgokon?



2015. aug. 12. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem akik szeretik egymast azt pont nem zavarja. Miert ha a parod leszop/kinyal es utanna osszebujtok az jobb? :D Persze ha hhhhagyma volt a vacsi egy fogmosas nem art :)

18/L

2015. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor étteremben evés után rohansz fogat mosni a mosdóba, vagy utána némán ültök egymástól 2 méterre, vagy amilyen távol csak lehet? Vicces. :D
2015. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, fel se tűnik szinte.
2015. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát azt mondom, hogy az étterem a legrosszabb és legkevésbé romantikus randihely.

Voltam már szerelmes, de akkor is zavart...inkább kapjon be egy rágót vagy 5 percre az ember...

2015. aug. 12. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy a párommal vacsi után csókolóztam, és igen, éreztem az étel ízét... de nem zavart, mert szeretem. Ilyen apróságokon nem szoktam fennakadni.
2015. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez aprosag, amin csak te akadsz fenn.


Oke, fokhagymas, alkoholos, cigarettas szajszagnak senki nem orul, de ha egy meghitt vacsora utan bucsuzasnal csokoloznak a felek es erzodik, hogy az egyik epres sutit evett desszertnek, az nem zavar. A szerelem vak, (es suket es szaglaskarosult) ugyh ilyen apro dolgokkal nem foglalkozik az ember.

2015. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudsz egy egészséges, jó recsegős fingást elereszteni a kedvesed társaságában? Vagy arréb mész két várossal?
2015. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy csak engem zavar ez :D annyira azert nem, hogy undorodjak, de egy kis víz általában segit :) de pl volt mar h paromat elküldtem fogat mosni, de az sem jo frissen, mert csípi a szemem :D de azert nem jellemző h "kizavarjam"
2015. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most komolyan van aki fingik a barátja/nője mellett?:D mármint közvetlenül az orra alá?:D
2015. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fingás az emésztés része, tudtad?
2015. aug. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!