Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi mindent kell tudni egy...

Mi mindent kell tudni egy gimiről? Hogy lehet bejutni? Kb mennyi pontszámot kell vinni? Stb

Figyelt kérdés

gimibe szeretnék menni..

kérlek segítsetek h ti h jutottatok be mi hogy volt mindent írjatok le légyszi



2015. aug. 16. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy lehet bejutni?-Elmész megírod a központi felvételit és jelentkezel, majd reménykedsz, hogy behívnak szóbelizni, aztán felvesznek.

Mennyit kell vinni?- Az általános iskolai jegyeidből, vagy felvételivel együtt összesen? Amúgy iskola válogatja, mindenhol megszabnak egy ponthatárt és az a felett végzőket veszik fel. Szóval minél több pontod van annál jobb.

Hogy én hogy jutottam be?- Megírtam a felvételit és felvettek. (abban az évben nem volt szóbeli)


Elég érdekes a kérdés amúgy, részletezhetnéd kicsit hogy miről és ami elég fontos, melyik gimikről szeretnél többet tudni. Nagyon különbözőek a követelmények, maguk a gimik is. Szóval találd ki melyiket célzod meg. (és az se ártana ha tudnánk, hogy 8. után, vagy 6. után mennél)

2015. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!