Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendezhetek rendezvényt?

Rendezhetek rendezvényt?

Figyelt kérdés

Nincs rendezvényszervezői végzettségem, de gyakorlatom igen. Azon kívűl, hogy papír nélkül szervezhetek-e, mindennel tisztában vagyok.

Nyílván ha belépős koncert lenne, akkor a megbízóm (önkormányzat, klub, pub) állítana ki számlát, nyugtát. Én pedig adószámos magánszemélyként kapnám a honoráriumom.



2015. aug. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát papírok nélkül nem nagyon tudsz ilyesmit szervezni, elvégre kell egy hely, amihez papír kell...
2015. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a hely a kérdés, mert nyilván ha egy pubnak rendezek valamit, akkor nekik van engedélyük, én pedig a megfelelő hatóságoknál a szükséges rendezvényszervezési engedélyeket beszerzem (mint ahogy segítőként eddig is tettem).
2015. aug. 16. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

jaaaa, azt hittem közhelyre gondolsz, akkor elvileg ha pubnak rendezel a pubban, nem nagyon kell engedélyt kérned senkitől, csak a pubtól magától :D


Anno mi is csináltunk ilyesmit, egy pub tulajjal rendeztünk egy 'mini rock fesztivált', segédkeztem és semmi papír nem kellett :)

Ha ilyesmiről van szó akkor nincs mit megengedjenek, a pubban azt csinálsz amit akarsz :D (ha a pub tulaj is benne van)

2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ezekkel tisztában vagyok, csak azt akarom pontosan megtudni, hogy ha megyek az ANTSZ-hez és egyéb szervekhez a rendezvénytartási engedélyért, nekem, mint magánszemélynek kiadják-e. Mert eddig kiadták, csak ugye nem az én nevem alatt futott a dolog.

Egyébként kell antsz bejelentés, helyszínrajt, menekülési terv, biztonsági terv, stb...

Köszi a választ :)

2015. aug. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!