Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbüntettek dohányzásért 20....

Megbüntettek dohányzásért 20. 000 Ft-al. Rá egy hétre megérkezett egy levél, hogy eljárást indítottak az ügyben, amit 30 napon belül rendezhetek. De csekk, nem volt mellékelve. Akkor, ezt hogyan fizessem ki? Illetve, hol?

Figyelt kérdés
Esetleg menjek be és ott vagy hogyan működik ez?

#büntetés #dohányzásért
2013. márc. 4. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a postára, kérsz egy üres csekket, kitöltöd az adatokkal, és a 20 ezer forinttal, és befizeted nekik. Ennyi.....
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hol dohányoztál tilosban??? :D
2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom aluljáróban, ott büntetnek intenzíven nagy Budapesten!
2013. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De csak azt büntetik meg, akinek látják, hogy ki is tudja fizetni. Sokszor láttam, hogy nem szólnak hozzá minden aluljáróban cigiző emberhez.
2013. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hat vicces a sztory, amúgy nem Pesten, pécsi vagyok.. a lényeg, hogy kijelölt helyen de mar nagyon a vége volt, hat elindultam a buszomra, és mikor elnyomtam a csikket, kertek az irataim..

És nem tudtam bebizonyítani, hogy nem ott szívtam el kb ennyi a lényeg..

De az 1. válaszolónak köszi, csak nem tudtam, mert meg nem fordult elő.

2013. márc. 4. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd rá a közlemény rovatba az ügyiratszámot, mert különben elkeveredhet és akkor neked kell még utána menni, hogy de te tényleg befizetted. Vagy a hatósághoz menj be csekket kérni, aki kiszabta.
2013. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!