Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura helyzetbe kerultem. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzetbe kerultem. Ti mit mondtatok volna erre?

Figyelt kérdés

Messen nagyon jot dumaltunk az egyik "alakululo kapcsolattal" :),es hirtelen nagyon szar kedve lett.Fogalmam sincs miert.Epp valami zenekrol beszeltunk.Egyik percrol a masikra elment a kedve,es azt mondta,hogy ne haragudjak,de nagyon szar kedve van,es hogy ne irjak...kerdeztem h mi tortent,de azt mondta,hogy most nem tud errol beszelni

Ti mit mondanatok ilyen helyzetbe,mit tennetek?


2009. szept. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy ez tőled tök független talán kapott egy smst vagy hívást vagy rossz hírt kapott stb... vagy talán a zenéről eszébe jutott vmi kellemetlen élmény:S

szerintem most hagyd egy kicsit aztán rákérdezhetsz mi történt vagy te bántottad-e meg mert rosszul érzed magad emiatt...

2009. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes, jelentkezni fog, ha zaklatod azzal sem neki nem lesz jobb kedve, sem a te kiváncsiságod nem elégül ki. Megvárod, mig jelentkezik, és ah akarja elmeséli mi történt, ha nem, akkor erről ennyit, felejtsd el az esetet.
2009. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel msn-en beszéltetek, közben bármi történhetett vele, lehet hogy összeveszett azzal aki épp otthon volt (tesó, szülő, stb.) vagy tényleg kapott közben valami rossz hírt telefonon, vagy bármi. Ne faggasd, ha akarja úgyis elmondja majd. És ne aggódj, ha jobb kedve lesz mejd jelentkezik.
2009. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem en vagyok a hibas...kerdes nelkul irt,de ennyi.Ra 5 percre kiirt1 hulye statuszt,s most lelepett.Szeretnek irni bar1 uzenetet,de az tul sablonos,hogy :ha barmiben segithetek,csak szolj,vagy ha megbizol bennem,igazan elmondhatod...Mit irhatnek?Nagyon idegesit

Koszonom az eddigi valaszokat :)

2009. szept. 19. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hagyd ezt most rá. Előbb magában hadd rendezze le, ebben te most nem tudsz neki segíteni. Ha lenyugszik, kérdezz rá, te bántottad-e meg, tudsz-e segíteni.
2009. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!