Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt angolul helyesen...

Hogy kell ezt angolul helyesen mondani?

Figyelt kérdés

Én tanuló vagyok az XY egyetemen. Z szakra járok. Jövő júniusban fogok diplomázni.


Eddig németet tanultam, és nem tudom, hogy kell ezt helyesen elmondani angolul. Köszi a választ előre is


2015. aug. 16. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy a Google fordító és társai nem hinném hogy korrektül elmondják, főleg hogy próbáltam, de annyit már tudok angolból, hogy úgy érzem nem éppen helyesen fordítja át.
2015. aug. 16. 19:42
 2/3 anonim válasza:

google forditot tenyleg ne hasznald :D a sztaki t tudom ajanlani.Az nagyon jo fordito oldal.

I am a student at the university of.... I am majoring in.. Next June I will get my diploma

2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!