Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en rendeltem három ruhát...

Ebay-en rendeltem három ruhát már májusban és még mindig nem érkezett meg, de a pénzt levonták a kártyáról, hallottam róla, hogy vissza utalják ha írok nekik, de nem tudom hogyan kell. Hol kell nekik írni és mit mert nem tudok még olyan jól angolul?!

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 12:06
 1/7 anonim válasza:
átvertek szivecském!ba sz hatod mert bisztos hogy nemfogják visszautalni!
2015. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy valószínűleg már elkéstél vele :/ általában ha a legkésőbbi időpontra nem érkezik meg, akkor fel kell venni a kapcsolatot az eladóval, hátha ő tud valamit a cuccokról.
2015. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 1-1,5 hónap után kellett volna írni hogy nem kaptad meg és akkor visszakaptad volna a pénzt, de most már valószínűleg késő. Persze megpróbálni meg lehet... ebay-en "purchase history"-nál megkeresed és "more actions" résznél ki lehet választani hogy "i didn't receive it"...
2015. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Latod Dorina ez tortenik ha eszetlenul ossze-vissza kattintgatsz es szorod a penzed.

Eloszor is, guglizd ki, hogy "ebay hasznalat". Tessek elolvasni a szep, szines, MAGYAR hasznalati utasitast, hogy legkozelebb ne kovess el ekkora szarvas hibat.


A harom ruha ara mar uszott. Nem is ertem, mi tartott idaig, hogy Augusztus kozepeig vartal. Tul sokat sutott a nap a nyaron es megszurta a kis buksidat, ugye?

2015. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam azt mondta hogy neki volt mikor 2-3 hónap után jött meg a ruha és azt mondta, hogy szerinte várjak még vele... És ő is ajánlotta az oldalt, mert olcsó meg minden (így nem is sok pénz vesztettem szerencsére) :/
2015. aug. 19. 11:10
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt is ő mondta, hogy visszautalják a pénzt... Azt nem mondta, hogy csak 1 hónap után.
2015. aug. 19. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

45 nap a határidő amíg biztosan visszautalják a pénzed.

Nekem volt hogy elfelejtettem, nem értem rá írni, pár napot kicsúsztam, mégis visszautalták.

Próbáld meg, de már nagyon sok idő telt el, az eladót semmi nem kötelezi arra, hogy visszaadja a pénzed.


Amit a 3. válaszoló írt az alapján megkeresed, a contact sellernél kipipálod, hogy refundot kérsz. Ha ennyi idő után egyáltalán kattinthatóak ezek a részek, én a májusi rendeléseimet már lezártam és csak annyit ír, hogy kiestem a visszafizetési határidőből. Ha nem lehet így elintézni esetleg írj egy rövid levelet - nem kell regényt írni, a google translate szintet is úgyis megérti - de szerintem nem fog visszafizetni semmit.

2015. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!