Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene építő jellegű...

Valaki segítene építő jellegű hozzászólásával? Egyetem vagy Angliában munka? A többi lent!

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, felvételiztem is, felvettek egyetemre. Hezitálok...nem egy nagyon népszerű szak, de én azért jelentkeztem, mert érdekel, amit ott tanulhatok, csak nem nagyon lesz vele kilátásom. Nyár elején kint voltam pár hetet dolgozni Angliában, ilyen idénymunka volt. És nagyon jól éreztem magam...az az igazság, hogy egyszerű munka volt,és még is, egész nap mosolyogtam, jó volt a légkör. Itthon nem ez van, és nem akarom szidni a hazát, de így éreztem. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ha most úgy döntök, hogy nem iratkozom be az egyetemre, milyen szakmát tanuljak, amivel Angliában esélyem lenne munkát találni esetleg? Olyanok véleménye is érdekel, akik csak kinn élnek, vagy a történetük. Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 18. 00:36
 1/4 A kérdező kommentje:
+ és igen tudom, hogy nincs kint kolbászból a kerítés! És nem félek a munkától sem..
2015. aug. 18. 00:51
 2/4 anonim válasza:

Szintén idén érettségiztem, de én nem jelentkeztem sehova, mert költözök ki Angliába. Tavaly 2 hónapot dolgoztam egy gyárban,így tudom jól mit vállalok azzal,hogy itt nem tanulok tovább. Szerintem menj ki és ott tanulj ki valamilyen szakmát mert pl ha itt kozmetikus végzettséged van azt kint nem fogadják el. Remélem segítettem valamennyit :)

19L

2015. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Neked kb mi a terved ha kimész, mármint így tanulás szempontjából?
2015. aug. 18. 12:31
 4/4 anonim válasza:
Tervnek az van,hogy esetleg egy két év múlva itthon folytatom a tanulást vagy angliában 3 év otttartózkodás után tudom igénybe venni,hogy ingyen tanuljak. Szerintem az utóbbi lesz 😃
2015. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!