Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rá szoktál nézni a válasz...

Rá szoktál nézni a válasz nélküli kérdésekre? Rengeteg van.

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Általában iq fighter ott a kérdező. Mondjuk ennek a kérdésnek sincs sok értelme.
2015. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, én rászoktam nézni, mert furcsának tartom, h van olyan kérdés, amire nincs válasz. (pl. a tegnapi enyém, amiben a babaexpo-s méreteket kérdeztem.nekem fontos lett volna, mert feleslegesen nem cibálnám magammal a gyereket, de senki nem válaszolt)
2015. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is furcsa, hogy sok értelmes kérdésre egy válasz sem jön.
2015. aug. 18. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

1, ez mitől gyermekvallalas kategoria?

2, rá

2015. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
J, dobnál be egy abortuszos-szoptatásos-nézd meg a tesztem kérdést. Jönnek rá nagy mennyiségben a "jószándékok"...
2015. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, rendben.


Töröltessétek, ha nektek annyira nem fér el ez a kérdés itt.


De ez lehet egy felhívás is arra, hogy aki épp olvassa, segítsen a válasz nélkül maradtaknak.

2015. aug. 18. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni, de általában azért nincs rá válasz mert a legtöbb válaszolónak fogalma sincs a válaszról. Ha tudok segítek, de én se tudok mindent! Van amikor utána is nézek valaminek a kérdező kedvéért, de órákat nem fogok kutakodással eltölteni, azt ő is meg tudná tenni a legtöbb esetben, ott a google...
2015. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én pld azért is meg nézem hogy ha tudok akkor segíthessek.

hisz erre való a gyakori kérdések.hu.


hogy segítséget kapjunk és adjunk.

2015. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!