Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ideirnatok nehany tanulasi...

Ideirnatok nehany tanulasi peldat, ti hogyan tanultok hogy konnyebb legyen?

Figyelt kérdés

En is szeretnek konnyeden tanulni.

Kituno vagyok, de nagyon-nagyon nehezen mivel minden nap felmero,feleles,tz,ropdoga stb. MINDENNAP

ES elegem let gondoltam fel teszem ezt a kerdest es segitetek, azt nagyon megkoszonnem .


Azt szeretnem megtudni ti hogyan tanultok?


Igaz en meg csak 12 eves vagyok de szeretnem megtudni bar hanyadikosok is vagytok hogy hogyan tanultok pl. hogy bulisabb legyen


Koszonom elore a valaszokat ! :)



#tanulás #tantárgy #altalanos iskolai tanulas
2015. aug. 19. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami nagyon nem ment abból színes öüsszefoglalót írtam, ami sok és hosszú mesélős (pl töri) abból kikérdezést kérek, ha valakinek van ideje, de az is kb olyan, hogy beszélgetünk a témáról. Ha nincs senkinek ideje felmondom magamnak. De legtöbbször csak átolvasom párszor és megvan:) És 12.be megyek.
2015. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most megyek gimibe, és én mindig megpróbáltam odafigyelni az adott témára, hogy igenis ez engem érdekel és megszeretném tanulni. Ha így állsz hozzá nagyon hamar megleszel, de akár tanulás közben egyé csokit attól jobban tudsz koncentrálni! :-)
2015. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!