Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Szeretnék hízni! 13/l

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, 167 cm és 80 kiló körüli 13 éves lány vagyok. Szeretnék hízni, mert stuffer szeretnék lenni, meg amúgy os jól érzem magam így. Azért szeretnék hízni, mert az a baj, hogy alapvetően fiús alkat vagyok, és csak hasra hízok, sehova máshova. Úgy szeretném, hogy széles legyen a csípőm, megy nagy legyen a combom. Hogy tudnám elérni, hogy így hízzak? Kérlek hagyjatok azzal, hogy senkinek nem fogok tetszeni, egészségtelen, milyen felelőtlenek a szüleim, stb. Köszi!

2015. aug. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még persze, hogy a hasadra hízol. Kislány vagy még, majd ha nőiesedsz magától is kialakul teltebb csípő, keblek, stb. Szerintem se hízzál, nagyon egészségtelen és pár év múlva lehet nagyon megbánnád (nem, nem hagylak vele, szívrohamot kaphatsz, érelmeszesedést, magas vérnyomást, diabéteszt, ízületi problémákat) A senkinek se fogsz tetszeni nem igaz, van aki a testesebb nőket szereti...Ahhoz vszont, hogy nőies legyél csak várj egy kicsit és ne hízz, mert különben a hájtól nem fog látszani az alakod...És nem lehet olyat, hogy kifejezetten ide vagy oda hízz, az genetika, hogy kinek hova megy először.
2015. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, az előző tökéletesen megmondta, ez genetika, nem tudod befolyásolni, hogy hova hízz. Max. azt, hogy honnan szeretnél fogyni, de ez gondolom nem áll szándékodban.

És ha a combodra és a fenekedre is menne, akkor a hasadon nem zavarna?

2015. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan. Ugy jonlenne. Meg ha csipore is
2015. aug. 20. 18:16
 4/4 anonim válasza:

Felejsd el! Nem lehet irányítani hogy hova hízz. Meg amúgyis hogy lehetne? Megparancsolod a testednek hogy na már pedig ide pakold a zsírt :D

Hát nem. Meg amúgyis egészségtelen... szerintem mondj le róla. egészségtelen és csúnya. Nehezen tudom elképzelni hogy bárkinek is tetszene.

2015. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!