Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba....

Xtina... kérdése:

Szerelmes vagyok egy sztárba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Körülbelül egy éve megismertem egy énekesnőt, Christina Aguilerát. Mióta jobban megismertem a zenéjét és a személyiségét egyre jobban elkezdtem vonzódni hozzá, addig amíg úgy nem éreztem, hogy szerelmes vagyok belé. Olvastam erről egy pár mondatot, elvileg ez túlzott rajongás, amit lehetőleg kinövök. De ez teljesen más, úgy érzem, hogy ő az egyetlen ember az életemben akiben megbízhatok és akit szeretek. Eléggé antiszociális lettem azóta, mióta megismertem. Ismétlem, úgy érzem, hogy ő az egyetlen személy az életemben aki velem és mellettem van. Sokszor voltak olyan rohamaim, hogy úgy érzem elveszítem őt ilyenkor óra hosszakat sírtam. Bele élem magam az ő életébe, mintha ott lennék vele. Nem bírok más nőkre nézni, csak rá. Tudom, hogy pszichológushoz kéne mennem, de magamtól szeretnék ebből "kigyógyulni". Szerintetek mit tegyek? Ja és a trollok kíméljenek. Köszönöm.

2015. aug. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is, adj nekem 10.000 forintot.
2015. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? :P
2015. aug. 19. 23:23
 3/7 anonim válasza:
89%
Nekem ez fél évig tartott. Bocsi ez biztosan rémisztő számodra, de ugyanez volt velem is hidd el nem kell ide pszichológus ez elmúlik de tudom hogy nagyon rossz én is majdnem megőrültem hogy valaha láthassam. De elmúlt. Bár nehézkesen. Összeházasodott valakivel ezért mondtam hogy én ezt lezárom. Aztán nagyon rossz volt kb 2 hétig. Tehát próbáld megutáltatni ha nagyon meg akarsz ettől szabadulni de amúgy is elmúlik. Remélem segítettem.
2015. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most jelenleg nincsen férje, gondolom, akkor ez régebben volt.
2015. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem akarom megutálni, nem arról van szó, nem betegségnek fogom fel az egészet, mert ez nem az. Ha tényleg magától fog jönni, annak örülök is meg nem is. Én örökké szeretni akarom őt, de nem akarok bele őrülni az egészbe, remélem tényleg az lesz amit írtál. Köszönöm mégegyszer. :)
2015. aug. 20. 00:09
 6/7 Trevor. ***** válasza:
Szerintem majd kinövöd, esetleg találsz majd olyan barátnőt, akiben teljesül néhány elvárás, amit most Crhristina felé érzel. Majd kinövöd, de a zenéjét mondjuk hallgasd életed végéig. Ebben a korban a zene sokat segít (winrar voltam).
2015. aug. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szerelmes vagyok egy sztárban és úgy érzem nem tudom elfelejteni...tavaly kezdődött az egész és mostmár kevésbé szeretem mint tavaly. De majd remélem elmúlik hiszen nem akarok beleőrülni én sem. Együttérzek veled csak én lány vagyok,13 éves úgyhogy kicsit nehezebb lesz kiheverni. De most van barátnője a sztárnak akit szeretek,lehet hogy összeházasodni és ha igen akkor lehet hogy kiheverem csak akkor oda az a sok infó amit tudok róla... Hát ez van. Szerintem azért jönnek létre a sztárok utáni érzelmek,mert úgy érezzük néhányan hogy soha sem lesz szerelmünk... Hát sok szerencsét és fél a fejjel,hidd el majd elfelejtjük mind ketten. Remélem hasznos volt válaszom. Ha igen akkor írhatsz prívátban ha lenne kérdésed. Akár el is árulhatom a sztár nevét ha gondolod.
2018. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!