Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 éves voltam, amikor megjött...

10 éves voltam, amikor megjött. Igaz, hogy emiatt 30-40 évesen már nem fogok menstruálni, vagy nem ettől függ?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2015. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy de, nameg hogy rengeteg betegségem is lehet majd.. Eléggé megijedtem.
2015. aug. 20. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt?
2015. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 voltam, mikor megjött. most 27 vagyok. a baba elsőre összejött. még mindig menstruálok, és remélem, fogok is egy jó darabig, hiszen szeretnék még kisbabát. soha, semmilyen betegségem nem volt.

oké, ezek egyéni, személyes tapasztalatok, de hidd el, nem leszel emiatt beteg. valószínűleg arra utaltak, hogy esetleg hormonproblémákból kiindulva jött meg hamar, és az később bekavarhat.

de ma már nagyon általános, hogy a kislányoknak ilyen hamar jön meg, hiszen pl. a husi, amit a boltban árulnak, tele van nyomva mindenféle szteroidokkal, hogy hamar le lehessen ölni őket. ezek az anyagok bejutnak a szervezetünkbe is, korai érést okozva.

de tényleg nem kell félned. :)

2015. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!