Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves de még mindig azzal...

19 éves de még mindig azzal szórakozik, hogy megaláz az osztály előtt. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 éve bukott az osztályunkba egy testépitő srác, szinte mindenki tart tőle. Teljesen elvette az önbizalmam folyamatosan beszól, hogy "beférsz a padba?" Meg rohog pár lannyal a hatam mogott akik utalnak. Nem vagyok egy vekony alkat, de a nyaron 15 kg-t leadtam. Végzős leszek, de meg mindig kapok kulonfele serto, zaklato leveleket az alkatommal kapcsolatban ES TUDOM HOGY TOLE mert masnak nincs ilyen szovege mint neki. Felek, hogy tonkre teszi az utolso evemet... pedig a baratnoje is eleg duci alkat, de az a lany is ugyan ugy gunyolodik rajtam. Regen nagyszaju lany voltam mindig megmertem vedeni magam, de miota o hozzank kerult nem megy. Az osztalytarsaim alig alnak szoba velem, egyetlen baratnom van aki kitart mellettem. Tonkre teszi az eletem. A baratom (osztalytars szinten) miatta hagyott ott egy fel eve, mert hazugsagokkal tomte a fejet es elferditette a valosagot es kulonfele vitakat generalt koztunk... szallagavato tancproba lesz, utolso ev... mit tegyek? Mit szoljak vissza neki? Hogy tehetnem helyre az utolso evemet? 18/Sz. (180cm,90kg)
2015. aug. 20. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden emberre jut legalább 3 bunkó, sajnos sokat nem lehet tenni ellenük, esetleg visszaszólsz neki valami sértőt.
2015. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!