Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zsidóknak tényleg nagy...

A zsidóknak tényleg nagy orruk van?

Figyelt kérdés
Vagy ezt csak kitalálták?

2015. aug. 23. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Vannak olyanok akiknek igen, meg akiknek nem, de van aki nem zsidó és mégis nagy neki. Orr alapján ezt eldönteni nem lehet...és felettébb bunkó dolog ilyet kérdezni, még ha nincs benne semmi antiszemita töltet akkor is:)
2015. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki jót akar röhögni ezen a marhaságon, vagy dühöngeni, akkor keresse fel a metapédiát.

Darwin nem jegyzett fel annyiféle állatot, amilyen sok "zsidó jegyeket" szedett össze ott valaki.

Van ott vagy 30 fotó, s mindnek más a fizimiskája. S mivel sehogy nem sikerült egy sablont rájuk húzni, hát csinált harmincféle zsidó antropológiát.

2015. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ahhoz képest,hogy egyesek miket írnak itt a gyakorin a zsidókról,ez a kérdés egyáltalán nem bunkó :D

Nincs bennem semmi rossz szándék,csak érdekelt.

2015. aug. 23. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt én gondoltam, hogy nincs és nem gyakorira gondoltam, hanem pl az életben egy nagyorrú embertől megkérdezni, hogy "zsidó vagy e?":D De gondolom ilyet nem szándékoztál tenni.
2015. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,tényleg nem :D
2015. aug. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!